Ögüder Ailesi Olarak Bayan Melektaşımız Hülya Arslan’a Geçmiş Olsun Diliyoruz…

İstanbul Küçükçekmece de Bir Cani Elindeki Taşla Meslektaşımız Kadın Özel Güvenlik Görevlisi Hülya ARSLAN ‘ın Başına Taşla Vururak ,Ardından Tekmeleyerek Hızla Olay Yerinden Kaçtı.

Meslektaşımız Hülya ARSLAN Özel Bir Yurtta Çalışan İki Çocuk Annesi Görevi Başında Emeği İle Çalışan Genç Bir Kadın Özel Güvenlik Görevlisi.

Güvenlik Kamerası Görüntülerine Göre Saldıran Bir Süre Binanın Köşesinde Keyif Yapıyor.Eline Aldığı Büyük Bir Taşı Arkasına Gizleyip O Esnada Dinlenen Meslektaşımız Kadın Özel Güvenlik Görevlisine Doğru Yaklaşıyor.Saldırgan Arkasında Gizlediği Taşı Her Şeyden Habersiz Meslektaşımız Hülya ARSLAN’ın Başına Hızla Vuruyor.Zanlı İse Yere Düşen Meslektaşımızı Tekmelemeye Devam Ediyor.ve Kaçıyor.Savunmasız Kalan Meslektaşımızı Mesai Arkadaşları 112’ye Haber Vererek Hastaneye Kaldırılan Meslektaşımız Tedaviye Alınıyor..

Meslektaşımız Hülya ARSLAN’a Yapılan Canice Saldırıyı Yapan Şahsın Bir An Önce Yakalanmasını Diliyor,Şiddetin Her Türlüsünü Lanetliyor,Meslektaşımıza Geçmiş Olsun Diliyoruz…..

Bir cevap yazın